Louny – Junior Děčín 5:5 (2:3)

„ Bylo vidět, že Louny hrají o špici tabulky jako náš tým a proto byl zápas vyrovnaný jak v poli tak i výsledkově,“ poznamenal jednatel děčínského Junioru Miroslav Tyl.

Junior začal dobře a již v deváté minutě se ujali vedení 1:0 po rohu, který zahrával Pecha. Odražený míč se dostal k Veigendovi a ten přesnou střelou nedal šanci gólmanu domácích.

Ve 26. minutě však hosté zahráli ofsajd systém, který se ne zcela vydařil a domácí vyrovnali. Pak ale přišly Oršulovi chvíle. Ve 35. minutě zprava odcentroval Horáček do vápna domácích a Oršula z voleje opět poslal do vedení Junior. O pět minut později pak ten samý hráč s úspěchem zakončil pohlednou akci po ose Beneš – Matějka – Oršula, když přeloboval vybíhajícího domácího gólmana. Z následného protiútoku ale domácí snížili a strany se měnily „jen“ za jednobrankového vedení hostů.

Ti ale hrubě nezvládli úvod druhé části. „V průběhu osmnácti minut jsme inkasovali tři branky a najednou jsme měli co dohánět,“ hlesl Tyl a dodal: „Naštěstí jsme se nevzdali a dokázali alespoň vyrovnat.“

O konečnou remízu se brankami zasloužili Matějka v 70. minutě a Pařízek o deset minut později.

Branky Junioru: Veigend, Oršula 2, Matějka, Pařízek.

Junior Děčín: Beneš – Horáček, Veigend, Doksanský, Pařízek, Pecha, Bárta, Folprecht, Matějka, Oršula, Filipec. Střídali: Horký, Hloušek, Plaček. Trenér Pavel Horáček.