Junior se do klidu nedostává

Lovosice – Po dvou domácích zápasech vyrazil Junior Děčín do Lovosic. Ačkoliv výkonem nezklamal, domů se vracel s porážkou 0:2.

10.4.2017

JUNIOR DĚČÍN prohrál v Lovosicích 0:2.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

„Výsledek nás mrzí. Ještě více mě ale mrzí absence. Na poslední chvíli se omluvil Betyár, Meszároš je zraněný, navíc se v utkání brzo zranil Slykshouski," říkal trenér Děčína Pavel Přibyl.

Lovosice šly do vedení po trefě Culka. „Bohužel této brance předcházel jasný faul na Timofije, to rozhodčí přehlédl," podotkl Přibyl.

Ve druhé půli šel navíc Junior do deseti, v 55. minutě dostal červenou Lhoták. „Byla hodně přísná. Paradoxně jsme v deseti nehráli špatně. Byly tam šance, ale v útoku se nám nedařilo. Pak jsme to otevřeli a v závěru nám Lovosice daly z protiútoku druhou branku," podotkl kouč Děčína.

Junior je v tabulce třetí od konce, nyní doma hostí předposlední Velké Březno. „Potřebovali bychom vyhrát, ani já jsem po zápase nespal. Mužstvo je nervózní," dodal Přibyl.

ASK Lovosice – FK Junior Děčín 2:0 (1:0)

B: Culek, Kovařík. R: Matas. ŽK: 3:3, 50 diváků.

Děčín: Němec – Krupička, Horáček, Stach, Timofij (76. Chyna) – Lhoták, Gaher, Torba, Slykshouski (13. Máša) – Přibyl, Horák.

10.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

UBYTOVNA. V Lounské ulici by brzy měl být místo ubytovny park a hřiště.
7

Ubytovna na Lounské ve Varnsdorfu půjde k zemi, místo ní bude hřiště

V ambitu Lorety Rumburk se představuje pašijový betlém
3

Opilí bezdomovci se chodí do děčínské nemocnice vyspat

Děčín – Opakující se problémy s bezdomovci řeší děčínská nemocnice. A to především v chladném počasí. Lidé bez domova se chodí do prostorů nemocnice vyspat, často jsou i opilí, a obtěžují tak okolí. Do nemocnice mají navíc přístup i v noci – prostory nemocnice jsou totiž otevřeny kvůli pohotovosti.

Děčín – Hotovo. Dobojováno. Cíl je splněn. Děčínští basketbalisté v pátém utkání čtvrtfinále smetli Kolín 82:48, celou sérii ovládli 4:1 a postoupili mezi čtyři nejlepší celky soutěže.