VYBERTE SI REGION

FOTOGALERIE: Jiskra splnila v předehrávce normu

Modrá - Kvůli vytíženosti svého areálu, kde budou mít soustředění některé ligové celky, a také trochu i kvůli sledování ME si fotbalisté Jiskry Modrá ve středu odpoledne předehráli svůj mistrovský zápas přeboru Ústeckého kraje se Střekovem.

4.6.2008

Utkání: Jiskra Modrá - StřekovFoto: Foto: Deník/Petr Bláha

V utkání pak Jiskra splnila normu gólů, kterou stanovila v sobotním duelu s Chomutovem, jemuž nasázela čtyři branky. Tentokrát byla stejně úspěšná pouze s tím rozdílem, že také jednou inkasovala. „S první půlkou jsem byl spokojen a měli jsme vést tak čtyři nula. Naopak s druhou polovinou zápasu spokojen být nemohu. Všichni chtěli hrát a nikdo bránit, tato část mohla klidně skončit tak šest šest“ řekl po utkání trenér Jiskry Modrá Petr Fridrich.

Jiskra Modrá – Střekov 4:1 (2:0)

Domácí se v první půli ujali dvoubrankového vedení zásluhou tvrdé střely Fichtnera a pohotové dorážky Nováka. Ve druhé části nejprve hosté po chybné rozehrávce a zaváhání brankáře Andoka Jouzou snížili na jednobrankový rozdíl a chvíli se zdálo, že by se mohlom konat drama. Přítrž těmto domněnkám ale udělal v 70. minutě Fichtner, který utekl a své sólo zakončil mazáckým přehozením brankáře. Poslední slovo si v utkání vzal v poslední době se střelecky trápící Sýkora, který po signálu z trestného kopu upravil skóre došťouchnutím na konečný stav.

Branky: 13. a 70. Fichtner, 39. Novák, 74. Sýkora – 62. Jouza. ŽK 2:3. 100 diváků.

Jiskra Modrá: Andok – Perk (74. Vošahlík), J. Kosejk, Cerman, Jiří Štercl – Klínský, Novák, Josef Štercl, Z. Kosejk – Sýkora (78. Zimmer), Fichtner.

4.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Benzin i nafta v kraji za týden zdražily, nejlevnější benzin je na Děčínsku

Ústecký kraj - Ceny paliv v Ústeckém kraji od minulé středy vzrostly. Benzin zdražil o 38 haléřů na 29,45 koruny, nafta o 17 haléřů na 28,38 koruny. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny obou komodit dlouhodobě sleduje.

Děčín - Tradiční vánoční výstava je k vidění v děčínském muzeu.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.