Jílové využilo zaváhání konkurentů a je zase druhé

Jílové - Naopak Česká Kamenice padla potřetí v řadě a spadla na osmé místo.

11.10.2016

JÍLOVÉ doma porazilo Českou Kamenici 3:0.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

V derby utkání se potkala nejlepší obrana (6 branek) s druhým nejhorším útokem (9 branek).
A jak to dopadlo?

Jílové doma porazilo 3:0 Českou Kamenici a využilo zaváhání prvních třech týmu v tabulce. Naopak Česká Kamenice nebodovala ve třetím utkání za sebou. „Čekal jsem, že to bude těžké utkání. A v prvním poločase se to taky potvrdilo," přiznal domácí kouč Ondřej Barilla. „Mám pocit, že jsme v první půli byli lepším týmem. Ale vyloženou šanci jsme vlastně neměli," kroutil hlavou trenér České Kamenice Pavel Mokráček.

Ve 42. minutě se zrodila možná klíčová situace celého zápasu. U rohu vápna vybojoval míč Feledi a předložil ho do vyložené pozice Kolářovi, který se nemýlil. „Tento gól ovlivnil druhý poločas. Kamenice více otevřela hru. Kluci měli hodně prostoru a to nám vyhovovalo," usmíval se Barilla.

A během úvodních deseti minut druhé půle Jílové definitivně rozhodlo. Po pěkné akci a krásné přihrávce Koláře zvýšil na 2:0 svou první brankou za dospělý tým v dresu Jílového Samuel Geletič. O dvě minuty později přidal svou druhou branku nejlepší hráč utkání Kolář a dodal tím klid svému týmu. „Konec a začátek poločasu rozhodl. Celkově jsme nesehráli špatné utkání, ale opět ti samí hráči dělali stejné chyby. Jako by se u nich projevila podzimní mentalita. Neděláme z toho závěry, dvakrát jsme hráli venku, poslední tři týmy patří ke špičce tabulky," dodal Mokráček.

„Za bojovnost a výkon ve druhém poločase musím kluky pochválit. Teď se musíme připravit na utkání v Libouchci, kde to nebudeme mít vůbec jednoduché. S tímto soupeřem se nám dlouhodobě nedaří," uzavřel vše Barilla.

FK Jílové – FK Česká Kamenice 3:0 (1:0)

B: Kolář 2, Geletič. R: Kuriljak. ŽK: 1:3, 50 diváků.

Jílové: Vosecký -Malowanyj, Michalec, Vait, Geletič (67.Reichelt) – Kudrna, Feledi (82.Rangl), Čermák, Farkaš (60.Horyna) – Just, Kolář.
Čes. Kamenice: Marek – J. Kozelek (78. Vondrka), Čvančara, Tschakert, P. Vaněk (72. Matulka) – P. Kozelek (63. Jírava), Mach, Chmelík, Šimek – Černý, Hodač.

11.10.2016 VSTUP DO DISKUSE

HC Děčín má nové šatny.
14

FOTO,VIDEO: Po bleskové rekonstrukci se hokejisté na zimáku dočkali nových šaten

ZDENKO FRŤALA - trenér FK Varnsdorf.

Varnsdorf se rozloučil s Kavkou. Zatím

Daří se, ekonomika v Ústeckém kraji roste

Ústecký kraj – Ekonomika v Ústeckém kraji v roce 2015 po letech výrazněji rostla. Meziročně se objem hrubého domácího produktu zvýšil o sedm procent, což byl největší nárůst mezi kraji.

Vyšetřování v Technických službách: Stíháno je pět lidí

Děčín – Pět trestně stíhaných lidí, škoda 2,5 milionu korun. To je výsledek vyšetřování rozkrádání majetku v děčínských Technických službách.