III. třída: Starý Šachov si hlídá prvenství

Děčínsko - Po předehrávce zaběhla nejnižší okresní soutěž do starých kolejí.

19.4.2011

Ilustrační foto.Foto: Deník

Fotbalisté Starého Šachova opět vysoko zvítězili, když hostům z Huntířova nastříleli pět gólů. Zlepšený výkon konečně podali fotbalisté Dolních Habartic, kteří vysoko zvítězili ve Františkově a potvrdili si tím třetí příčku v tabulce. Stále se nedaří děčínské Lokomotivě, která v tomto kole podlehla rozdílem třídy ve Valkeřicích. Druhý děčínský celek – FC – naopak postupuje tabulkou vzhůru, když v tomto kole rovněž rozdílem třídy porazil Bynovec. Rezerva Boletice získala tři body až po zlepšeném výkonu ve druhém poločase a po vyloučení hostujícího Fandovského.

Nečekaný závěr mělo utkání ve Velké Bukovině, kam hostující družstvo z Chřibské přijelo pouze s deseti hráči, aby nakonec po zranění fotbalistů hostí muselo být utkání v 68. minutě předčasně ukončeno pro nedostatečný počet hráčů Chřibské. V tabulce je započítán kontumační výsledek 3:0 ve prospěch Velké Bukoviny.

FC Děčín – FK Bynovec 3:0 (2:0) B: Šporer 2, Dzurko. Rozhodčí Musil – Andrla, Dušík L. 160 diváků.

St. Šachov – Huntířov 5:0 (3:0) B: Žiak 3 (1 z PK), Richter, Hlaváč. Rozhodčí Vlk I. – Kožár, Budský. 160 diváků.

Boletice „B“ – SK Prysk 2:1 (0:1) B: Jindra, Švec – Landovský z PK. ČK Landovský. Rozhodčí Dostál – Trojan, Kovařík, 90 diváků.

Dobkovice – Rybniště 1:2 (0:2)B: Vondráček – Růžička, Rychtařík. Rozhodčí Šefčík Ladislav – Šefčík Josef, Šefčík Michal, 110 diváků

FK Velká Bukovina – FK Chřibská 1:0 (1:0) nedohráno! Utkání bylo v 68. minutě předčasně ukončeno pro nedostatečný počet hráčů Chřibské! Rozhodčí Mráz – Kouba, Mokráček, 70 diváků

Františkov – D. Habartice 2:5 (1:2) B: Sluka, Benda – Horváth Petr 3, Strnad 2. Rozhodčí Červený – Budský ml., Budský, 110 diváků.

TJ Valkeřice – Lokomotiva Děčín 3:0 (0:0) B: Ekrt Pavel, Grund, Musil. Rozhodčí Šimon – Havran, Drobeček, 70 diváků.

K pádu ze skály letěl vrtulník. Byl vymyšlený

Děčín – Bojovník. To je nejčastější charakteristika jednoho ze symbolů povodní v roce 2002. Lachtan Gaston, který při povodních uplaval z pražské zoo, ale nakonec svůj boj s řádícími živly prohrál a nedaleko Magdeburgu uhynul.