Desátým kolem pokračovala JOPA II. třída.

Vedoucí celek Heřmanova zajížděl v tomto kole na hřiště nováčka a štiky soutěže do Chřibské, kde zvítězil po velkém boji až zlepšeným výkonem ve druhé části utkání. Velký Šenov před krásnou diváckou kulisou porazil po celkem vyrovnaném utkání nakonec dvougólovým rozdílem celek Mikulášovic.

Velká divácká návštěva byla i na utkání v Boleticích, kde se v derby utkání se sousedními Těchlovicemi nakonec z těsné výhry radovali fotbalisté Těchlovic.

Malšovice měly překvapivě problémy s dalším nováčkem soutěže Jiřetínem, nakonec jej přehrály pouze rozdílem jediného gólu. Nejvíce gólů pak viděli diváci v Jiříkově – a to devět, navíc všechny góly padly již v prvém poločase takže diváci viděli gól každých pět minut. Union Děčín dle předpokladů porazil Markvartice. Střelcem kola se stal s třemi vstřelenými góly šluknovský Koukol.

Union Děčín – Markvartice 3:1 (2:1) B: Dontchec 2, Znojemský – Louda. R: L. Dušík – Musil, Soukup. ČK: P. Murdych (UD), 70 diváků.
Chřibská – Heřmanov 1:4 (1:0) B: O. Makyš – Rojko 2, Kolárik, Šporer. R: Benda – Drobeček, Kouba, 120 diváků.
Boletice n. L. – Těchlovice 1:2 (0:1) B:Šindelář (pk) – Gálik, L. Trlica. R: Simmer – Vlk II., Havran, 160 diváků.
Velký Šenov – Markvartice 4:2 (1:1) B: Fišer, Čurgali, Skyva (pk), Zbončák – Habr, Linhart. R: Budský ml. – Andrla, Svoboda, 180 diváků.
Jiříkov – Šluknov B 4:5 (4:5) B: Häusler 2, Vl. Štěpánek, Škvor – Koukol 3, Čurgali, Schneider. R: Kalvach – Dostál, Marýzek, 70 diváků.
Malšovice– Jiřetín p. J. 3:2 (2:0) B: Nedělka 2, Sadílek – Materna 2. R: Kožár – Hrubý, Mokráček, 60 diváků.

1. Heřmanov 7 0 1  28:12⋌21
2. Vel. Šenov 6 0 2 34:17⋌18
3. Malšovice 6 0 2 21:12⋌18
4. Těchlovice 6 0 3 21:18⋌18
5. Mikulášovice 5 0 4 22:19⋌15
6. Šluknov B 4 1 4  24:19⋌13
7. Union Děčín 4 1 3  19:22⋌13
8. Chřibská 4 0 4  14:17⋌12