Horní Podluží utrpělo debakl, ostatním celkům se dařilo

Děčínsko - Skupina A fotbalové I. B třídy Ústeckého kraje má za sebou dvacáté kolo, ve kterém do bojů samozřejmě zasáhla i pětice z děčínského regionu a až na Horní Podluží, které utrpělo debakl v Mojžíři ostatní týmy uspěly.

13.5.2008

FC Děčín - Dolní PoustevnaFoto: Deník/Petr Bláha

Mojžíř – Horní Podluží 9:2 (5:0)

„Příjemné prostředí, pěkné počasí, jen ten náš výkon kazil dojem. Zamyslet nad sebou by neměli jen hráči, ale i realizační tým, jestli je vše v pořádku. Závěr sezony se rychle blíží,“ řekl sekretář Horního podluží Karel Hanykýř.

Branky: Doubrava 3, Vitásek 2, Tichovský 2, Uman, Sikora – Galata, Drátovník. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Davignon. Diváků: 150. H. Podluží: Břeň – Hroník, Sobota, Novák, Hanykýř, Chaloupecký, Bulejko, Čech, Hovorka, Drátovník, Kříž. Stř.: Galata.

Krásná Lípa – Liběšice 2:1 (1:0)

„Dali jsme již v páté minutě gól. Pak to bylo vcelku vyrovnané a další důležité věci se děly až v nastaveném čase. Nejprve jsme proměnili penaltu, aby vzápětí hosté snížili. Pak měli dokonce možnost pokutového kopu i oni, ale brankář Vaněk nás podržel,“ liboval si sekretář domácího týmu Miroslav Rýsler.

Branky: Smržík, Roubíček z PK – Nepovím. ŽK: 5:3. ČK: Pešír (Kr. Lípa). Rozhodčí: Matějka. Diváků: 80. Kr. Lípa: Vaněk – Marhold, Čížek, R. Dvořák, Grabka, Pešír, Pallag, Roubíček, Novák, Smržík, Drahota. Stř. Jungman, Stankovič, Herák.

Heřmanov – Úštěk 5:0 (3:0)

„Výsledek je pro hosty možná až příliš krutý, ale šance se nám nabalily sami a my je dokázali využít. První půlhodina byla ještě vyrovnaná. Do přestávky jsme ale dali tři góly a bylo po fotbale,“ řekl trenér domácích František David. Branky: Stehlík 2, Graf, Horvát, Piálek. ŽK: 1:2. Rozhodčí: K. Beneš. Diváků: 70. Heřmanov: Pospíchal – Šturm, Znamínko, Slánský, Kolárik – Graf, Rojko, Horvát, Salava – Stehlík, Piálek. Stř.: Minařík, Stehno.

Březiny – Svádov 5:1 (3:0)

Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy se z trestného kopu trefil Drahoňovský, po něm přidal druhou branku po pěkné přihrávce od Konfršta Čepelka a z dálky překvapil gólmana Zahradníka Brousil.

Hosté na začátku druhé půle snížili Urbánkem po nedůslednosti Sasky ale R. Culek a Wirkner pečetili vítězství. Když byl pak vyloučen brankář hostů za hraní rukou před pokutovým územím nebylo o výsledku pochyb.

Branky: Drahoňovský, Čepelka, Brousil, R. Culek, Wirner – Urbánek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Topinka. Diváků: 50. Březiny: Beneš – Brousil, Pařez, Saska, Drahoňovský, Culek R. Culek I., Čapek, Wirkner, Konfršt, Čepelka. Střídali: Šikýř, Zajac a Sobotka. Trenér Puncman.

Union Děčín – Trmice 2:0 (2:0)

Šťastné, ale zasloužené vítězství domácích, kteří se opírali o vynikající výkon brankáře Spišáka. Hosté byli především v první půli výrazně lepší a vypracovali si zhruba osm brankových šancí. Spišák byl ale neprůstřelný. Union vytěžil z minima maximum.

Branky: Cimpl, Miško. ŽK: 5:5. ČK: Chrudimský (Trmice). Rozhodčí: Dufek. Diváků: 60. Union Děčín: Spišák – Hošek, Fojt, Miško, Němeček, Pulda, Mitro, Znojemský, Cimpl, Malec, Bedrníček. Stř.: Valenta, Bezouška.

13.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Škoda 110 R.
AUTOMIX.CZ
13

Škoda zvažuje sporťák inspirovaný legendárním "erkem". Jak by mohl vypadat?

Policisté pátrají po Marku Paloučkovi z Krásné Lípy

Zanedbaní psi žili v klecích ve vlastních výkalech. Už jsou v péči útulku

Děčín – Další případ týrání zvířat v tomto roce řeší děčínský útulek. Ten se ujal smečky psů z takzvané množírny. Psi žili zavření v klecích ve vlastních výkalech a jsou zanedbaní.

Co týden dal: Basketbalové finále, zahájení slavností, ničivý požár

Děčínsko - Také uplynulý týden byl bohatý na události, jejichž přehled Deník přináší. Basketbalisté Děčína odehráli finálový zápas proti Nymburku na zimním stadionu, začaly městské slavnosti v Děčíně a řidiče stále víc trápí rozkopaný Děčín.

Varnsdorf – Poslední domácí zápas v této sezóně? To byla paráda! Fotbalový Varnsdorf doma přejel mátožný Frýdek – Místek 4:0. O čtyři branky se podělili čtyři různí střelci.

Děčín - Jeden z vozů skončil po kolizi na železniční trati. Dva lidé se lehce zranili.