Velmi zajímavé zápasy přineslo 16. kolo okresního přeboru v kopané. Největším překvapením byla domácí porážka prvního Jiřetína, který podlehl Těchlovicím.

Staré Křečany – Starý Šachov 1:0 (0:0) B: Havlíček. R: Kožár – Kotík, Jachimstál. ŽK: 1:2, 70 diváků.
Domácí vydřeli tři body díky brance z 92. minuty. Hosté jsou tak stále poslední, nebodovali už v sedmi zápasech za sebou.

Verneřice – Šluknov B 1:1 (0:1) – na PK 2:4. B: Běhunek – Mendel. R: Havran – Hartig, Pilecký. ŽK: 2:1. ČK: P. Rokos (V), 50 diváků.
Domácí na jaře i potřetí bodovali. Přišli však o vyloučeného Rokose a v penaltách jim utekl i bonusový bod.

Mikulášovice – Březiny 4:4 (3:1) – na PK 3:4. B: Linhart 2, L. Novák, Soukup – Horčička, D. Šindelář, Gina, Šohaj. R: K. Beneš – Michek, Šťastný. ŽK: 2:2, 100 diváků.
Domácím nestačilo ani tříbrankové vedení, ještě v 74. minutě to bylo 4:2. Jenže Březiny se nevzdaly, dokázaly vyrovnat, a nakonec se jim dařilo i v závěrečných penaltách.

Markvartice – Boletice n. L. 3:2 (2:1) B: Sluka, Svoboda (PK), Raba – Rantfner 2. R: Dvořák – Kadora, Kouba. ŽK: 4:2. ČK: Polan – Beutler, 50 diváků.
Boletice na jaře marně hledají formu, tentokráte prohrály i v Markvarticích. Domácí dali dva slepené góly v 41. a 46. minutě. Zápas trochu pokazila potyčka Polana a Beutlera, po které museli oba aktéři předčasně pod sprchy.

Dolní Habartice – Dolní Poustevna 6:5 (4:3) B: P. Horvát 4, Pospíšil, E. Horvát – Hrdlička 2, Karpíšek (PK), Koleňák, Mitternacht. R: Benda – Janda, Šefčík. ŽK: 3:3, 80 diváků.
Parádní přestřelka byla k vidění v Dolních Habarticích. Střelecky opět řádil Petr Horvát, který se trefil čtyřikrát. Domácí v jednu chvíli vedli 4:1, ale hosté ve 49. srovnali na 4:4. Pak během čtyř minut padly další tři góly a Habartice nakonec vyhrály 6:5.

Jiříkov – K. Lípa 5:2 (2:0) B: K. Novák 3, Šolc, Jessl – Matějka, Alfery. R: Budský – Jarisch, Majstršín. ŽK: 2:1, 130 diváků.
Domácí favorit měl utkání pod kontrolou, a nakonec vyhrál rozdílem třídy. Hattrickem se blýskl Kryštof Novák, Jiříkov poskočil na první místo v tabulce.

Jiřetín p. J. – Těchlovice 1:2 (0:1) B: Materna – T. Novák, L. Trlica. R: Pöschko – Štický, Forro. ŽK: 2:0. ČK: Kunta (T), 90.
A největší překvapení nakonec. Ačkoliv Těchlovice přijely přesně v jedenácti a neměly nikoho na střídání, dokonale zaskočili v té době první Jiřetín. Hosty dostal do vedení kapitán Tomáš Novák, v 74. minutě vyrovnal Materna. Čtyři minuty před koncem však hostům vystřelil tři body Luboš Trlica, v poslední minutě pak ještě dostal červenou kartu těchlovický Kunta.

1. Spartak Jiříkov 16 11 1 0 4 51:28 35
2. Jiřetín p. J. 15 10 1 1 3 43:19 34
3. FK Mikulášovice 16 7 3 1 5 45:36 28
4. SK Březiny 16 6 3 1 6 41:32 25
5. FK Těchlovice 16 6 3 1 6 35:33 25
6. Boletice n. L. 16 6 2 3 5 34:33 25
6. SK Šluknov B 16 7 1 1 7 42:32 24
8. SK Markvartice 16 7 1 1 7 39:32 24