Děčín - Povedený víkend mají za sebou mládežnické celky FK Junior Děčín.

22.5.2014

MLADŠÍ DOROST Junioru Děčín (v modrém) porazil Bílinu 3:0.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

Starší dorostenci zvládli parádně bitvu o první místo. Na domácím hřišti porazili druhou Bílinu 3:0 a navýšili svůj náskok v čele soutěže na šest bodů. „Zasloužená výhra. V prvním poločase to byl víceboj. Po změně stran kluci přidali na pohybu a vyplatilo se. Jsme tak velice blízko celkovému vítězství v krajském přeboru," pravil trenér Ondřej Barilla.

U 19: Junior Děčín - FK Bílina 3:0 (1:0) B: Svoboda 2, Michalec.

Junior: Smutný - Geletič, Malowanyj, Reichelt, Jakubec - Kolář, Feledi, Hadrava, Brom - Svoboda, Michalec. Střídali: Vosecký, Lhoták, Džudža.

Mladší dorostenci navázali na své starší kolegy. Děčínští mladíci přehráli Bílinu 3:0 a pojistili si třetí místo v soutěži. Soupeř nebyl fotbalovější, ale důraznější. Děčín však byl produktivnější v koncovce.

U 17: Junior Děčín - FK Bílina 3:0 (2:0) B: Horák, Vait, Pavlík.

Starší žáci si přivezli jasné vítězství z Kadaně. Děčín o svém vítězství rozhodl v prvním poločase, kde nastřílel pět branek. Ale v prvním dějství mohli dát mladí Junioři daleko více gólů. Děčín se tak v tabulce KP posunul na šestou pozici.

U 15: Tatran Kadaň - FK Junior Děčín 3:7 (1:5) B: Ridl 3, Hanzl 3, Skalický.

Ani ve 22. kole neztratili mladší žáci bod. Navíc po výhře v Kadani mohou čtyři kola před koncem slavit titul krajského přeborníka. Junior to však na hřišti Tatranu neměl vůbec lehké. Odpor domácích zlomil vítěznou trefou ve druhém poločase, posléze na hřišti dominoval.

U 13: Tatran Kadaň - FK Junior Děčín 0:3 (0:0) B: Carva 2, Vosecký.

V okresním přeboru děčínští mladší žáci opět nezaváhali. Soupeř se prezentoval zahuštěnou obranou. Junior sice vysoko zvítězil, ale výkonem zase tak neoslnil.

U 12: Junior Děčín B - SK Markvartice 12:2 (3:0) B: Sejk 5, Kotrasz 3, Šrajbr 2, Rakušan, Gavrun.

V žákovské lize se děčínským mladíkům nevedlo. Starší parta na Dukle odehrála solidní první půli, v té druhé ale odpadla. Mladší žáci sehráli nejhorší zápas v sezóně.

U 13: Dukla Praha - Junior Děčín 5:1 (1:0) B: Dostál.

U 12: Dukla Praha - Junior Děčín 13:2 (9:0) B: Sádecký, Lehký.

22.5.2014 VSTUP DO DISKUSE

Rodinka z Tanvaldu si čte i na šermířském turnaji na Štěpánce.
15

Městská policie Děčín.

Hledaného muže sebrali strážníci, když požádal o sundání botičky

Výměna mostu zastaví na dva měsíce vlaky do Benešova

Děčín – Do dalších rozsáhlých oprav na trati mezi Děčínem a Františkovem nad Ploučnicí se pouští Správa železniční dopravní cesty (SŽDC). Jednou z nejviditelnějších částí bude výměna mostu přes Ploučnici na Starém Městě.

Basketbalové kadetky si v Děčíně poradily s Francií

Děčín - Po velkém boji udolaly české reprezentantky do 16 let v přípravném utkání před mistrovstvím Evropy své stejně protihráčky z Francie. V Děčíně Česky vyhrály 64:59.