VYBERTE SI REGION

Dorostencům Slovanu premiéry nevyšly

Varnsdorf - Do mistrovským bojů již zasáhli i mladí fotbalisté Slovanu Varnsdorf, kterým se ale první krok v novém ročníku divizní soutěže příliš nepovedl.

21.8.2009

Ilustrační fotoFoto:

Starší dorost

Varnsdorf – Roudnice 0:1 (0:1). Trenér František Ratuský k utkání sdělil: „V prvním poločase se nám nedařila útočná fáze a hrozili jsme jen střelami z dálky. Obrana držela hosty od brány do 30. minuty, kdy nás překvapili přenesením hry a přesným zakončením, kdy šel hráč sám na bránu. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Kombinační hrou a standardními situacemi jsme Roudnici přehrávali, nevycházelo nám však zakončení, trefili jsme jen dvě tyče, a proto jsme prohráli.“

Slovan: Hadar – Bajan, Schmidt, Nagy, Kolár – Šolc, Havel, Láliš, Zadina (71. Stankovič) – T. Novák, Hoffman (12. Šťastný). ŽK 1:1. Přihlíželo 120 diváků.

Mladší dorost

Varnsdorf – Roudnice 0:3 (0:2). K průběhu zápasu se trenér Zbyněk Přibyl vyjádřil takto: „Dnešní utkání vyhrál ten šťastnější, i když zvláště za výkon v prvním poločase si hosté zasloužili vyhrát o trošičku více než my, neboť svou hrou nás donutili k několika individuálním chybám, které vedly ke vstřelení prvních dvou gólů. Myslím si, že kdyby ve druhé minutě proměnil Král vyloženou šanci, byl by výsledek opačný, ale to jsou pouze „kdyby“ a na ty se nehraje. Poté již rozhodla větší vůle po vítězství, která hostům nechyběla.“

Slovan: Varga – Sýs, Knížek, Křovina, Honsů – Král, Hlávka, Fiala, Menš – Kuba, Materna.

Autor: Zdeněk Sobota

21.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Vítr na Děčínsku lámal stromy, lidé byli bez proudu

Děčínsko/Ústecký kraj – Polámané stromy, lidé bez elektřiny, zastavený vlak a desítky hasičských zásahů. Taková je bilance silného větru, který na Děčínsku a v Ústeckém kraji řádil během čtvrteční noci.

Anketa: Vyberte nejroztomilejší miminko roku 2016!

Děčínsko – Kdo se stane Miminkem Děčínského deníku za rok 2016? O tom rozhoduje velká prosincová anketa

Rozhovor: Jsem tu, abych hrál o medaile, říká nová posila Válečníků Palyza

Děčín – Velká ryba uvízla v lovecké síti BK Armex Děčín. Na sever přišla posila s puncem reprezentace Lukáš Palyza.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.