VYBERTE SI REGION

Bravo! Bojovníci z Rumburka obrali o body první Neštěmice

Neštěmice – Fotbalisté Rumburku mile překvapili na půdě lídra I. A třídy. Předposlední celek tabulky dohnal ztrátu dvou branek a nakonec si přivezl remízu 2:2.

6.11.2012

FK RUMBURK - ilustrační foto.Foto: DENÍK

V prvním poločase to byli překvapivě hosté, kteří měli více šancí. Chlada při svém samostatném úniku vystřelil vedle, parádní střelu Vyskočila skvěle zlikvidoval domácí brankář a Klíma z blízka trefil jen břevno. „To domácí z první velké šance dali branku. Míč propadl k volnému Židovi a už jsme prohrávali," kroutil hlavou trenér Rumburku Josef Rákosník.

I po změně stran hosté neubrali na aktivitě a hnali se za vyrovnáním. „Opět ale neuspěl Chlada, v 55. minutě za-zdil další tutovku Klíma.
A přišel trest. V 63. minutě dal branku Stehlík, ale dle mého názoru z dvoumetrového postavení mimo hru," zlobil se Rákosník.

Rumburk však nesložil zbraně a dále bojoval. A vyplatilo se. V 81. minutě dává  Chlada na 2:1 a o tři minuty později se konečně prosadil Klíma –  2:2. Hosté mohli i vyhrát, ale v 92. minutě zastavil rozhodčí necitlivě akci čtyři na dva.

Kouč hostí byl zklamán, cítil, že Rumburk mohl z neštěmického trávníku sebrat všechny tři body. „Troufám si říct, že jsme tu dnes dva body ztratili. Byli jsme herně i kondičně lepším celkem, ale zradila nás koncovka. Kdybychom příležitosti řešili
v klidu, tak jsme měli zvítězit. Zápas jsme odehráli v nasazení, i herně se na to dalo koukat. Jen doufám, že to hráčům vydrží až do konce podzimní sezóny," dodal Rákosník

NEŠTĚMICE - FK RUMBURK 2:2 (1:0)

Branky: Žid, Stehlík – Chlada, Klíma. R: Fencl. ŽK: 4:3 Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Rumburk: Hadar – Fiala, Havel, Pokorný, Michalína – Vyskočil, Mlejnek, Klíma, Stankovič – Chlada, Šott (89. Dužár).

6.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Vítr na Děčínsku lámal stromy, lidé byli bez proudu

Děčínsko/Ústecký kraj – Polámané stromy, lidé bez elektřiny, zastavený vlak a desítky hasičských zásahů. Taková je bilance silného větru, který na Děčínsku a v Ústeckém kraji řádil během čtvrteční noci.

Anketa: Vyberte nejroztomilejší miminko roku 2016!

Děčínsko – Kdo se stane Miminkem Děčínského deníku za rok 2016? O tom rozhoduje velká prosincová anketa

Rozhovor: Jsem tu, abych hrál o medaile, říká nová posila Válečníků Palyza

Děčín – Velká ryba uvízla v lovecké síti BK Armex Děčín. Na sever přišla posila s puncem reprezentace Lukáš Palyza.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.