Domácí se ovšem na tři body moc nenadřeli. Střekovští fotbalisté toho moc nepředvedli. Od začátku nestíhali a prakticky se jen bránili.
„Vlastně ani není moc co hodnotit. Byla to jednoznačná a zasloužená výhra. Střekov mě zklamal, od začátku působili dosti odevzdaně," divil se jílovský kouč Ondřej Barilla.

Střelecky zářil kapitán Michal Just, který se trefil hned pětkrát! Poslední tři branky nastřílel v závěrečných devíti minutách. Po celé utkáni jsme byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. O našem vítězství bylo rozhodnuto po dvaceti minutách, kdy jsme soupeři nasázeli čtyři branky. Jsem rád, že to kluci za vysokého stavu jen nedohrávali, ale s chutí si zahráli fotbal a dávali pěkné branky," dodal na závěr spokojený trenér Jílového.

FK Jílové – TJ Střekov 9:1 (5:1)

B: Just 5, Feledi, Kurty, Kolář, Michalec – Lejček (PK). R: Dvorský. ŽK: 1:2. Diváci: 100.

Jílové: Vosecký – Malowanyj, Kořínek, Michalec, Vait – Kurty (41. Mich. Horyna), Feledi, Čermák, Kolář (76. Kulhánek) – Just, Bílek (60. Mir. Horyna)