VYBERTE SI REGION

V úvodním utkání turnaje Jiskra výhru uhájila

Děčín - Po první půli Jiskra sice prohrávala, po obrátce ale dokonale vývoj zápasu otočila

20.1.2008

V závěrečných dvaceti minutách tepličtí mladíci Jiskru hodně zlobili. Na snímku jeden ze závarů před brankou Andoka. Foto: Petr Bláha

Premiéru obnoveného zimního fotbalového turnaje „O pohár města Děčína,“ který se hraje nově na zbrusu nové umělé trávě děčínského městského stadionu obstarala v sobotu dopoledne Jiskra Modrá, která změřila síly s dorosteneckým celkem FK Teplice, jenž hraje nejvyšší soutěž.

Modrá – Teplice dor. 4:3 (1:2)

Po první půli Jiskra sice prohrávala, po obrátce ale dokonale vývoj zápasu otočila. V posledních dvaceti minutách jí ale očividně docházely síly a rychlonozí tepličtí mladíci snížili na jednobrankový rozdíl. Ten už ale Modrá s vypětím všech sil uhájila a připsala si tak první tři turnajové body.

„Já jsem spokojený. Na utkání jsme se těšili, protože se turnaj hraje na velmi dobrém terénu a ve výborném fotbalovém prostředí. Jsme hodně rádi, že se této akce můžeme zúčastnit. Začátek byl z naší strany dobrý, ale bylo to o kondičce a ta nám v závěru chyběla. Běhavý mladíci měli v posledních dvaceti minutách navrch a my jsme se báli o výsledek. Ale dobře to dopadlo,“ mnul si po zápase ruce trenér Jiskry Petr Fridrich.

Branky: Fichtner 2, Sýkora, Aug. Čapek – Smrž, Kocman, Peterka. Řídil Florián.

Jiskra Modrá: Andok – Klínský, J. Kosejk, Z. Kosejk, Dědič, Josef Štercl, Ant. Čapek, Aug. Čapek, Fichtner, Novák, Sýkora. Střídal Zimmer.

20.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Benzin i nafta v kraji za týden zdražily, nejlevnější benzin je na Děčínsku

Ústecký kraj - Ceny paliv v Ústeckém kraji od minulé středy vzrostly. Benzin zdražil o 38 haléřů na 29,45 koruny, nafta o 17 haléřů na 28,38 koruny. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny obou komodit dlouhodobě sleduje.

Děčín - Tradiční vánoční výstava je k vidění v děčínském muzeu.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.