Rozhodla dvakrát kopaná penalta

JÍLOVÉ - Souboj dvou tabulkově vyrovnaných celků byl očekáván v Bezděkově, kam v dalším kole fotbalové I. A třídy zavítal jílovský Obalex.

4.6.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

Bezděkov – Jílové 2:1 (1:0)

Do utkání vstoupily oba celky opatrně a chtěly se vyhnout první chyby. První větší šance přišla ve 12. minutě, kdy hostující Huček nedokázal zakončit do odkryté branky a nastřelil pouze ležícího gólmana.
V 25. minutě po centru do pokutového území Jílového brankář Pekař neodhadl situaci jako domácí hráč, který poslal hlavou Bezděkov do vedení – 1 : 0. Do konce poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami bez vážnějších šancí.
Do druhé půle nastoupili jílovští s větším odhodláním po vyrovnání, což se jim podařilo v 58. minutě, kdy po závěru před brankou domácích vše prostřelil z pravé strany kapitán Rangl - 1 : 1.
Jílové dále tlačilo a branka visela ve vzduchu. Zabrzdilo jej však vyloučení Bedrníčka, který byl na hřišti pár minut.
Když se zdálo, že utkání skončí remízou, tak v jílovském pokutovém území upadl hráč domácích a rozhodčí odpískal v nastaveném čase penaltu. Pekař ji však vyrazil, ale rozhočí ji nechal opakovat pro údajné předčasné vběhnutí hráče do pokutového území. Druhý pokus byl už úspěšný pro domácí - 2 : 1. Nervy na uzdě neudržel jílovský Dusil a zamířil za Bedrníčkem předčasně do sprchy.
Jílové: Pekař - Knotek, Rangl, Michl, Dusil - Richtr, Ženíšek, Huček, Husník - Just, Bartko (60. Bedrníček)
Červené karty : 80. minuta Bedrníček (kritika rozhodčího), 92. minuta Dusil (kritika rozhodčího)

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Tento most v Děčíně bude zavřený.

Další komplikace v Děčíně: Na půl roku bude zavřený mostek na Pivovarské

RADOST. Fotbalisté Varnsdorfu doma porazili Znojmo 2:1.

Varnsdorf porazil Znojmo a prolomil černou sérii

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili!

Děčínsko - I tento týden probíhá anketa Děčínského deníku O nejroztomilejší miminko týdne. Hlasovat můžete do pátku do 12:00 hodin, a to každou půlhodinu. Výsledky se dozvíte vždy v sobotu ráno, kdy na našich webových stránkách naleznete nová miminka i anketu.

Důchodci v Ústeckém kraji musí vyžít s jedenácti tisíci

Ústecký kraj – Jedenáct tisíc tři sta. Taková je průměrná výše starobního důchodu v Ústeckém kraji, se kterou musí senioři každý měsíc vyžít. Zatímco třeba pětašedesátiletá Lenka z malé vesnice na Litoměřicku bere zhruba o dva tisíce méně, než je okresní průměr, jejímu muži, rovněž důchodci, přistane od státu na účtu každý měsíc bezmála 15 tisíc.

Na gymnáziu všichni fetujeme, reaguje ředitel školy ironicky na obvinění

Děčín – Ironie, sarkasmus, ale také jasný požadavek po omluvě, zazněl na posledním zastupitelstvu Děčína z úst ředitele děčínského gymnázia Václava Lešanovského i studentů. Právě gymnázium a jeho studenty totiž veřejně obvinila Pavla Vacková z toho, že se tu fetuje.

VELKÝ PŘEHLED: Čarodějnice budou v Děčíně opět s Jakubem Houškou

Děčínsko – Pálení čarodějnic, Filipojakubská noc či Valpuržina noc. I tak se říká noci z 30. dubna na 1. května, kdy se slaví zvláštní jarní svátek, rozšířený po celé Evropě. Lidé se budou bavit na řadě míst Děčínska.