Rozhodla dvakrát kopaná penalta

JÍLOVÉ - Souboj dvou tabulkově vyrovnaných celků byl očekáván v Bezděkově, kam v dalším kole fotbalové I. A třídy zavítal jílovský Obalex.

4.6.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/René Svoboda

Bezděkov – Jílové 2:1 (1:0)

Do utkání vstoupily oba celky opatrně a chtěly se vyhnout první chyby. První větší šance přišla ve 12. minutě, kdy hostující Huček nedokázal zakončit do odkryté branky a nastřelil pouze ležícího gólmana.
V 25. minutě po centru do pokutového území Jílového brankář Pekař neodhadl situaci jako domácí hráč, který poslal hlavou Bezděkov do vedení – 1 : 0. Do konce poločasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami bez vážnějších šancí.
Do druhé půle nastoupili jílovští s větším odhodláním po vyrovnání, což se jim podařilo v 58. minutě, kdy po závěru před brankou domácích vše prostřelil z pravé strany kapitán Rangl - 1 : 1.
Jílové dále tlačilo a branka visela ve vzduchu. Zabrzdilo jej však vyloučení Bedrníčka, který byl na hřišti pár minut.
Když se zdálo, že utkání skončí remízou, tak v jílovském pokutovém území upadl hráč domácích a rozhodčí odpískal v nastaveném čase penaltu. Pekař ji však vyrazil, ale rozhočí ji nechal opakovat pro údajné předčasné vběhnutí hráče do pokutového území. Druhý pokus byl už úspěšný pro domácí - 2 : 1. Nervy na uzdě neudržel jílovský Dusil a zamířil za Bedrníčkem předčasně do sprchy.
Jílové: Pekař - Knotek, Rangl, Michl, Dusil - Richtr, Ženíšek, Huček, Husník - Just, Bartko (60. Bedrníček)
Červené karty : 80. minuta Bedrníček (kritika rozhodčího), 92. minuta Dusil (kritika rozhodčího)