V utkání II. třídy Mikulášovice - Markvartice (2:2) vyloučil rozhodčí J. Kalvach domácího hráče Vladimíra Kočku za 2 ŽK. První uviděl v rukou rozhodčího za podražení soupeře v souboji o míč a druhou za držení protihráče za dres. Za tyto drobné přestupky vůči fotbalovým normám dostal čtrnáctidenní podmíněný trest.
V utkání II. třídy Start Děčín - Krásná Lípa (1:1) vyloučil rozhodčí V. Andrla šest minut před koncem hostujícího Pavla Dragouna za urážku AR2 slovy „šašku zasranej“. Při odchodu ze hřiště pak ještě dodal „ty debile“. Za tyto neadekvátní výrazy na účet asistenta rozhodčího si fotbalista nezahraje čtyři mistrovská utkání, tj. do konce letošní sezóny.
V utkání II. třídy FC Děčín - Františkov (3:1) vyloučil rozhodčí Lubomír Cvečka pět minut před koncem hostujícího Petra Velebného za dvě ŽK. První uviděl za úmyslné chycení míče rukou a druhou za podražení soupeře z boku v souboji o míč. Za tato drobná porušení pravidel dostal čtrnácti denní podmíněný trest.
V utkání III. třídy Velký Šenov - Velká Bukovina (0:0) vyloučil rozhodčí Tomáš Červený deset minut před koncem domácího Marka Klofáče za dvě ŽK. První spatřil za podržení protihráče v boji o míč a druhou za zakopnutí míče v již přerušené hře. Za tato drobná porušení fotbalových norem dostal čtrnáctidenní podmíněný trest.
V utkání III. třídy Verneřice - Prysk (1:1) vyloučil rozhodčí František Simmer hostujícího fotbalistu Michala Hazdru za dvě ŽK. První v rukou arbitra spatřil za zakopnutí míče v již přerušené hře a druhou pak za úmyslné hraní rukou. I on za tyto drobné prohřešky odešel z disciplinárky se čtrnáctidenním podmíněným trestem.
Poté disciplinárka projednala žádost hráče Danise Romana ml. (FC Děčín) o prominutí zbytku trestu. Po projednání žádosti vyhovuje a mění ho na čtrnáctidenní podmíněný trest.